tel. 58/682-57-50
kom. 602-806-144
  • Muzeum Piłki Nożnej w Nowej Wsi Przywidzkiej

Zielone szkoły oraz wycieczki przedszkolne

Zielone szkoły na sportowo

Zielone Szkoły

„AGROTUR”
 organizuje również Zielone szkoły i obozy integracyjne o bogatym i nie tylko piłkarskim programie. Cena 3-dniowego pobytu z wyżywieniem i bardzo bogatym programem to tylko 240 zł od osoby. Konieczna jednak dużo wcześniejsza rezerwacja.Najlepsze wycieczki jesienią !

Wycieczka przedszkolna do Nowej Wsi

Wycieczka przedszkolna

doskonała forma aktywności społecznej, intelektualnej i emocjonalnej

Zapraszamy do AGROTURU w Nowej Wsi Przywidzkiej – niepowtarzalnego miejsca pełnego atrakcji, rozrywek i kształcącej aktywności!

Atrakcje:

• Przejazd bryczką do drobnotowarowego gospodarstwa rolnego ze zwierzętami hodowlanymi
  • Dojenie sztucznej krowy
  • Ognisko z pieczeniem grzanek i kiełbasy
  • Zawody w rzucie podkową
  • Tworzenie obrazu z warzyw
  • Nauka chodzenia w sandałach kaszubskich

Wycieczka u nas pozytywnie wpłynie na:

• rozwój spostrzegawczości i wyobrażeń,
  • kształtowanie postaw społecznych, umożliwi współprzeżywanie, wspólne radowanie się, uczenie koleżeństwa, dyscypliny społecznej, solidarności,
  • przyzwyczajanie do kształtowania zaradności, wytrwałości, umiejętności współdziałania, przezwyciężania trudności,
  • uczenie zachowania się w różnych sytuacjach,
  • pobudzanie zainteresowań, np. przyrodniczych, krajoznawczych.

Cena to tylko 36zł/os (opiekunowie grup gratis)

PROGRAM:

Przyjazd do AGROTURU w godzinach porannych, zwiedzanie gospodarstwa, aktywne warsztaty pod okiem animatorów (w tym czasie zapraszamy wychowawców na relaks przy dobrej kawie

i domowym cieście).Rajd bryczką, ognisko, zawody, nagrody . Ponadto dzieci mogą skorzystać

z dodatkowych bezpłatnych atrakcji:: trampolin, zjeżdżalni, kręgli itp. W trakcie imprezy dla każdego przedszkolaka kiełbasa, pieczywo, herbata oraz zupa z wojskowej kuchni polowej.

Powrót w godzinach popołudniowych.

KONTAKT: „AGROTUR” Nowa Wieś Przywidzka, ul. Turystyczna 5

83-047 Przywidz   tel.(58) 682-57-50 ;602-806-144   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możemy pomóc w załatwieniu autobusu (51 miejsc) w cenie 1300 zł w obie strony !